Menu

Yhteystiedot 

Harri Laisto

Yrittäjä, LKV

Kiinteistökehitys, Toimitilamyynti- ja vuokraus

harri.laisto@solidhouse.fi

+358 40 536 5590

 

Tommi Sällylä

Toimitilamyynti- ja vuokraus

tommi.sallyla@blanckiinteisto.com

+358 41 317 9839

 

Toni Niskanen

Toimitilamyynti- ja vuokraus sekä hallinto

toni.niskanen@blanckiinteisto.com

+358 44 075 8171

 

Teppo Tuijula

LKV, LVV, yrittäjä

Toimitilamyynti- ja vuokraus

teppo.tuijula@solidhouse.fi

+358 500 530 942

 

Hilkka Laakso

LKV

Toimitilamyynti- ja vuokraus

hilkka.laakso@solidhouse.fi

+358 40 579 3303

 

Ilkka Manner

Toimitilamyynti- ja vuokraus

ilkka.manner@solidhouse.fi

+358 45 800 1516

 

Johanna Leppänen

LKV

Toimitilamyynti- ja vuokraus

johanna.leppanen@solidhouse.fi

+358 45 804 7565

 

Mari Koski

MBA

Toimitilamyynti- ja vuokraus

mari.koski@solidhouse.fi

+358 50 559 9977

 

 

Pertti Haverinen

LKV

Toimitilamyynti- ja vuokraus

pertti.haverinen@solidhouse.fi

+358 400 435 907

 

Rami Valli

LKV

Toimitilamyynti- ja vuokraus

rami.valli@solidhouse.fi

+358 40 035 2504

 

Solid House Toimitilat

Solid House Espoo Piispansilta 9A [Iso Omena] 00230 ESPOO

Solid House Helsinki Erottajankatu 1-3, 00130 HELSINKI

Solid House Laitila Keskuskatu 11, 23800 LAITILA

Solid House Pori Hallituskatu 4, 28100 PORI

Solid House Salo Turuntie 1, 24100 SALO

Solid House Tampere Keskustori 1, 33100 TAMPERE

Solid House Turku Läntinen Pitkäkatu 21-23 F 2.krs, 20100 TURKU

Solid House Uusikaupunki Alinenkatu, linja-autoas., 23500 UUSIKAUPUNKI

Solid House Vantaa Tikkurilantori 1, 01300 VANTAA

 

 

 

 

YHTEYDENOTTOLOMAKE

Kiitos yhteydenotosta

Olemme teihin yhteydessä mahdollisimman pikaisesti!